Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Jsme specialista
v oboru magnetické separace

Vyvíjíme, vyrábíme a aplikujeme zařízení pro magnetickou separaci. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábíme přesně na míru podle vašich potřeb.

Detektory kovů

Nabízíme kompletní portfolio detektorů kovů. Naleznete u nás detektory kovů pro potravinářství (detektory pod dopravní pás, propadové detektory ad.) i průmyslové detektory kovů.

S využitím našich magnetických separátorů dokážeme odstranit feromagnetické nečistoty a díky následnému použití detektorů kovů je možné zachytit i nemagnetické kovové nečistoty. Tím je dosaženo, že finální produkt je perfektně čistý.

Máme v portfoliu detektory pro instalaci na dopravník, detektory pro tlakovou přepravu i propadové detektory pro detekci kovů v materiálu dopravovaném volným pádem.

Víme, že výběr metal detektoru je náročný, a proto jsou naši obchodníci připraveni vám s tímto výběrem odborně poradit - prosíme kontaktujte nás.

Nahoru