Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Jsme specialista
v oboru magnetické separace

Vyvíjíme, vyrábíme a aplikujeme zařízení pro magnetickou separaci. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábíme přesně na míru podle vašich potřeb.

NAŠE SLUŽBY
Kromě výroby magnetických separátorů nabízíme také další služby.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY SOLLAU

Servis magnetických separátorů

Servis magnetických separátorů

Testování účinnosti magnetických separátorů (zkontrolujeme celkový stav separátoru, přeměříme jeho magnetickou účinnost a vystavíme potvrzení o výsledku kontroly).

Audit magnetických separátorů

Audit magnetických separátorů

Vyzkoušíme funkčnost magnetického separátoru. Prověříme, zda separátor splňuje požadavky, které jsou na něj kladeny. Překontrolujeme Sílu, stav a umístění magnetů.

Výkup magnetických separátorů

Výkup magnetických separátorů

Potřebujete rychle vyřešit aktuální finanční potíže a vlastníte přitom nadbytečné, zastaralé, nedostatečně výkonné, poškozené, nefunkční či provozně neekonomické magnetické separátory?

Prodej použitých magnetických separátorů

Prodej použitých zařízení

Chcete snížit náklady? Nejste náročný zákazník a spokojíte se s použitým, ale plně funkčním, magnetickým separátorem? Tak právě ro vás máme tyto použité magnetické separátory.

Pronájem magnetických separátorů

Pronájem magnetických separátorů

Chceme vám umožnit vyzkoušení magnetického separátoru ještě před jeho nákupem. Zápůjčkou separátoru můžete rychle a levně nahradit dočasný výpadek vlastního zařízení např. po dobu jeho opravy.

Nahoru