Jsme specialista
v oboru magnetické separace

Vyvíjíme, vyrábíme a aplikujeme zařízení pro magnetickou separaci. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábíme přesně na míru podle vašich potřeb.

Magnetické separátory pro sypké směsi

Vyrábíme magnetické separátory, které slouží k odstranění feromagnetických nečistot ze sypkých materiálů. Naše magnetické separátory poskytují nejvyšší možnou kvalitu separace (zachytí feromagnetické nečistoty již od 1 mikrometru) a to díky extrémně vysoké magnetické indukci18 700 G! Klademe důraz na kvalitu našich separátorů, což nám umožňuje na vybrané typy poskytovat záruku 10 let!

Výběr vhodného magnetického separátoru závisí na řadě parametrů:

  • Separovaném materiálu (jeho složení, frakci, abrazivitě, vlhkosti, prostupnosti…)
  • Množství a velikosti feromagnetických nečistot
  • Způsobu přepravy materiálu (potrubím, dopravníkem, volným pádem), tlaku v potrubí, možnosti přerušit tok materiálu atd.

V případě, že materiál obsahuje menší množství feromagnetických nečistot, je možné použít některý ze separátorů s manuálním čištěním – např. magnetickou desku DND-MC, skříňový roštový separátor MSS-MC nebo magnetickou lucernu ML. Obsahuje–li materiál více feromagnetických nečistot, tak je řešením využít separátor s automatickým čištěním – např. samočisticí magnetickou desku nad dopravník DND-AC, automatický roštový magnetický separátor MSS-AC nebo magnetický buben MB.

Typů magnetických separátorů je celá řada, a proto jsou naši obchodně-techničtí konzultanti připraveni pomoci Vám s výběrem a konfigurací magnetického separátoru tak, aby splnil Vaše požadavky – prosíme kontaktujte nás.

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.