Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Výhody třídicích linek

 • Třídicí linky na míru pro různé průmyslové obory
 • Doprava, rozvolnění, podrcení a separace magnetických i nemagnetických materiálů
 • Záruka až 10 let na magnetické prvky
 • Vysoká kapacita
 • Zachycení feromagnetických částic od 1 mikronu
 • Automatické čištění

Třídicí linky

Specializujeme se na návrh a výrobu kompletních separačních a třídicích linek. Dobře víme, že každý zákazník vyžaduje jinou konfiguraci linky podle separovaného materiálu (druh materiálu, jeho frakce, kapacity) a podle cíle separace.

Nejčastěji realizujeme třídicí linky těchto typů, ale jsme připraveni navrhnout i další řešení třídění a separace v oblasti průmyslu a odpadového hospodářství:

 • Třídicí linka na třídění plastového odpadu – 2D a 3D PET, aluminiové a železné plechovky
 • Třídicí linka na třídění plastu a papíru
 • Třídicí linka na třídění komunálního odpadu
 • Separační linka na recyklaci odpadového skla
 • Mnoho dalších typů třídicích linek dle potřeb zákazníka

Kontaktujte nás se svými požadavky – naši odborníci se Vám budou věnovat a připraví takové řešení, které splní Vaše zadání. Jsme hrdí na to, že dokážeme dodat třídicí linky v nejvyšší kvalitě za férovou cenu.

Třídicí linka – plastový odpad 2D a 3D PET
Přehled základních typů magnetických separátorů nejčastěji využívaných v třídicích linkách. Vždy volíme takové magnetické separátory, detektory kovů a další třídicí zařízení, aby vyhovovaly účelu, pro který je třídicí linka konstruována.PoziceVýrobekAplikační možnostiAlternativní zařízení použitelné na lince
1 Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Dosah magnetického pole až 450 mm, zpracovatelná frakce 0,1 až 300 mm Magnetická deska s ručním čištěním DND-MC (ruční čištění)
2 Magnetický válec MV Dosah magnetického pole až 100 mm, zpracovatelná frakce 0,1 až 300 mm
3 Vibrační podavač Konfigurace dle konkrétní aplikace
4 Magnetický buben zakrytovaný MBZ Dosah magnetického pole až 100 mm, zpracovatelná frakce 0,1 až 50 mm Magnetický buben MB (neomezená maximální velikost frakce)
5 Separátor neželezných kovů ECS Zpracovatelná frakce od 1 mm K dispozici jak centrické, tak i excentrické provedení
6 Lomený dopravník Mimoúrovňová přeprava, konfigurace dle konkrétní aplikace
7 Magnetický separátor nerezové oceli MV-R Dosah magnetického pole až 10 mm, zpracovatelná frakce od 0,001 do 20 mm Vícestupňové magnetické válce VMSV (opakovaná extrémně silná magnetická separace)
8 Propadový detektor kovů PDK Citlivost od 0,4 mm (ocelová kulička) Tunelové detektory TDK (pro dopravníkovou přepravu), detektory HDK (pro tlakovou přepravu)
9 Magnetický roštový separátor automatický MSS-AC Dosah magnetického pole až 40 mm, zpracovatelná frakce od 0,001 do 10 mm Magnetický roštový separátor s ručním čištěním MSS-MC (ruční čištění, menší rozměry)
10 Drtič Konfigurace dle konkrétní aplikace

Nahoru