Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Opravujeme
magnetické separátory
různých značek

Zkontrolujeme celkový stav separátoru, přeměříme jeho magnetickou účinnost a vystavíme potvrzení o výsledku kontroly a doporučíme vhodnou opravu.

Servis magnetických separátorů

Náš tým je složen z odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti magnetické separace, a proto dokážeme nabídnout klientům přesně ta řešení, která odpovídají jejich individuálním požadavkům.

Servis magnetických separátorůUž při výběru optimálního zařízení napomáhají technici naší firmy budoucím zákazníkům, ale tím jejich klientská podpora pouze začíná. V případě potřeby přizpůsobují (rozměrově i provedením) vybraný výrobek specifickým potřebám konkrétního odběratele, provádějí testy účinnosti magnetické separace přímo na vzorcích zákazníkova materiálu, v případě složitějších zařízení dohlížejí i na instalaci konečného výrobku u zadavatele a proškolují obsluhu zařízení atd.

Ale poskytování technického a zákaznického servisu nekončí ani uvedením našeho zařízení do provozu, ani uplynutím zákonné záruční lhůty. Po celou dobu životnosti výrobků zn. SOLLAU se na nás zákazníci mohou obracet s žádostmi o:

  • testování účinnost břemenových magnetů (provedeme test nosnosti a vystavíme potvrzení o výsledku kontroly)
  •  testování účinnosti magnetických separátorů (zkontrolujeme celkový stav separátoru, přeměříme jeho magnetickou účinnost a vystavíme potvrzení o výsledku kontroly, eventuálně za účelem prodloužení životnosti doporučíme vhodnou opravu či úpravu)
  • opravy a servis zařízení pro magnetickou separaci (které můžeme provést bud v prostorách naší firmy nebo přímo u zákazníka - a nemusí se ani jednat o separátory značky SOLLAU!)
  • originální náhradní díly pro námi dodaná zařízení
  • školení obsluhy našich zařízení

A i když k závadám či poklesu účinnosti dochází u výrobků zn. SOLLAU jen opravdu velmi zřídka, naši technici jsou připraveni kdykoliv poskytnout našim zákazníkům rychlou a kompetentní pomoc a podporu a také navštěvovat pravidelně Vaši firmu na základě programu standartního servisu a dohodnutého servisního plánu (vypracovaného dle Vašich výrobních potřeb a plánovaných odstávek).

Zapojením do našeho programu pravidelných servisních prohlídek

  • minimalizujete problémy s provozovaným zařízením
  • dosáhnete maximální efektivity Vaší podnikatelské činnosti
  • předejdete eventuálním vážným a nákladným problémům, jako jsou havárie zpracovatelského zařízení, nucené odstávky provozní linky, průnik nežádoucích příměsí do finálního výrobku atd.
  • dosáhnete úspory nákladů na vlastní personál, zajišťující údržbu strojního vybavení
  • splníte některé podmínky pro získání či udržení certifikátu ISO 9000

K uvedeným výhodám získáváte ještě bonus v podobě prodloužené záruky o jeden rok na náš servisovaný výrobek.

Nahoru