Jsme specialista
v oboru magnetické separace

Vyvíjíme, vyrábíme a aplikujeme zařízení pro magnetickou separaci. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábíme přesně na míru podle vašich potřeb.

Separační linka na dotřídění plastových odpadů

Složení linky

Případová studie

Hlavní výzvy

  • v plastovém komunálním odpadu o relativně velké frakci (od 50 x 10 x 1 mm do 300 x 250 x 1 mm) se kromě všech druhů plastů (PET, HDPE, PP, plastové folie,   tetrapack atd.) vyskytují v množství několika procent i železné a neželezné příměsi (plechovky, víčka, zátky atd.)
  • velké zpracovávané množství (až 1800 kg/hodinu) a vysoká vrstva přepravovaného materiálu
  • nutnost separace jak magnetických i nemagnetických kovových příměsí 

Řešení firmy SOLLAU s.r.o.: byla dodána sada separátorů pro separaci jak magnetických, tak i nemagnetických kovových příměsí. Feritový magnet nad dopravník s automatickým čištěním DND-AC Ms4 EKO má hluboké magnetické pole, a proto dokáže vytáhnout feromagnetické předměty až z hloubky 320 mm a současně chrání před poškozením železnými částicemi i separátor neželezných kovů ECS-C 2000 RAM. Neodymový magnetický válec MV 254 N 1200 separuje železné kontaminanty ze spodních vrstev materiálu a chrání separátor neželezných kovů ECS-C 2000 RAM před poškozením. Separátor neželezných kovů s centricky uloženým magnetickým rotorem ECS-C 2000 RAM spolehlivě zachycuje všechny větší a dobře vodivé kovové nemagnetické předměty.

Český výrobek / Made in Czech Republic

Jak o vás budeme pečovat?

Postaráme se o váš projekt od začátku až do konce. Objednávkou to u nás nekončí. Poskytneme vám plnou podporu po celou dobu používání separátoru.

1.
Přijedeme

2.
Zaměříme a navrhneme

3.
Vyrobíme na míru

4.
Nainstalujeme

5.
Zprovozníme a zaškolíme

6.
Poskytneme autorizovaný servis

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.