Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Výhody magnetického separátoru MS-MC

  • Pouze neodymové provedení
  • Výroba separátorů na míru
  • Systém snadného čištění na pojezdech
  • Vysoká provozní kapacita (až 85 m3/h)

Deskové magnety do skluzu MS-MC

Skluzavkový magnet MS-MC je ideální pro aplikaci do šikmých potrubních systémů, kde by bylo obtížné aplikovat jiný typ magnetického separátoru. Pro optimální výsledky je třeba, aby úhel potrubí, ve kterém je skluzavkový magnet umístěn, nepřesáhl 40° od vertikály.

Magnet pro skluz je k dispozici v několika různě magneticky silných provedeních (feritové, slabší neodymové s magnety N35, silnější neodymové s magnety N52), a v těžké a lehké variantě, aby mohl být přesně přizpůsoben vašim požadavkům.

Konstrukce skluzavkového separátoru

Skluzavkové magnety jsou vybaveny extrakční deskou, ze které je možno zachycené kovové nečistoty velmi snadno odstranit. Magnetická dveře separátoru se manuálně uvolní, oddálí od extrakční desky a zachycené nečistoty samovolně odpadnou. Tento speciální separátor je na vnitřní straně krytu magnetických dveří (které jsou v přímém kontaktu s čištěným materiálem) opatřen speciálním výstupkem, zajišťujícím maximální účinnost separace a současně zabraňujícím, aby proudící materiál nestrhnul zachycené nečistoty (a tím nesnížil kvalitu čistého produktu).

Jak o vás budeme pečovat?

Postaráme se o váš projekt od začátku až do konce. Objednávkou to u nás nekončí. Poskytneme vám plnou podporu po celou dobu používání separátoru.

1.
Přijedeme

2.
Zaměříme a navrhneme

3.
Vyrobíme na míru

4.
Nainstalujeme

5.
Zprovozníme a zaškolíme

6.
Poskytneme autorizovaný servis

Na jaké potrubí se separátor připojí?

Magnetický separátor MS vyrábíme buď v provedení se skříní - je tedy opatřen např. běžnými přírubami pro napojení na stávající potrubí nebo v provedení bez skříně obsahuje pouze skluzavkový magnet, který si sami zabudujete do svého potrubního systému.

Certifikát TESYDOSOLLAU – naše výrobky svařují skuteční profesionálové!

Oprávnění firmy SOLLAU:
Oprávnění na svařování tlakových zařízení dle PED 2014 / 68 / EU
Certifikát dle EN-ISO 3834 - 2, EN 1090 - 2, EN 13480 - 1 až 5, EN 13445 – 1 až 5

MS-MC N

Deskové magnety do skluzu MS-MC

  • Magnetická indukce: 7 500 G
  • Záchyt částic od 0,5 mm

Jsou velmi silné a slouží k zachycení jemných feromagnetických nečistot (jako např. kovových špon, otěru z potrubí, okují, kousků opracované nerezové oceli atd.) i z vyšší vrstvy materiálu. Pro neodymové provedení jsou zachytitelné částečky již od velikosti 60 mikrometrů, ale zachytit pochopitelně dokáží i větší feromagnetické částice.

VýrobekRozměr vstupu/výstupu (mm)Datová karta
MS-MC 250 N 250 x 250 zobrazit PDF
MS-MC 300 N 300 x 350 zobrazit PDF
MS-MC 350 N 350 x 350 zobrazit PDF
MS-MC 400 N 400 x 350 zobrazit PDF
MS-MC 450 N 450 x 350 zobrazit PDF
MS-MC 500 N 500 x 350 zobrazit PDF
MS-MC 600 N 600 x 350 zobrazit PDF


V jakých průmyslových odvětvích se uplatní skluzavkový magnet?

Magnetický separátor pro skluz nachází uplatnění v potravinářství, výrobě krmiv, farmaceutickém, dřevozpracujícím, chemickém a keramickém průmyslu apod.

Nahoru