Jsme specialista
v oboru magnetické separace

Vyvíjíme, vyrábíme a aplikujeme zařízení pro magnetickou separaci. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábíme přesně na míru podle vašich potřeb.

Odprašovací zařízení OZ

Odprašovací zařízení OZ

Odprašovací zařízení je určené k odsávání prachu z plastových drtí. Shora se přes síto a výškově stavitelnou rozhrnovací stříšku vsypává do separátoru plastový granulát. Pomocí bočního odsávání je z granulátu propadávajícího tělem separátoru nepřetržitě odsáván nežádoucí jemný prach, přičemž vyčištěný granulát dopadá pod tělo odprašovacího zařízení do finální transportní nádoby, big bagu atd.

Jak funguje odprašovací zařízení?

Díky jednoduché konstrukci a malým rozměrům je lze odprašovací zařízení snadno instalovat a přemísťovat bez nutnosti prostorové manipulace se vstřikolisem. Jednoduše a variabilně lze nastavit i sílu odsávání. Systém je bezúdržbový, s nízkými provozními i pořizovacími náklady, nevyžaduje použití drahých filtrů a zlepšuje pracovní prostředí v okolí zařízení. Odprášenou drť lze pak lépe následně zpracovat, např. ve vstřikolisu.

Rozměrově i výkonově dokážeme odprašovací zařízení přizpůsobit vašim potřebám.

Český výrobek / Made in Czech Republic

Jak o vás budeme pečovat?

Postaráme se o váš projekt od začátku až do konce. Objednávkou to u nás nekončí. Poskytneme vám plnou podporu po celou dobu používání separátoru.

1.
Přijedeme

2.
Zaměříme a navrhneme

3.
Vyrobíme na míru

4.
Nainstalujeme

5.
Zprovozníme a zaškolíme

6.
Poskytneme autorizovaný servis

OZ

Odprašovací zařízení je určené k odsávání prachu z plastových drtí. Shora se přes síto a výškově stavitelnou rozhrnovací stříšku vsypává do separátoru plastový granulát. Pomocí bočního odsávání je z granulátu propadávajícího tělem separátoru nepřetržitě odsáván nežádoucí jemný prach, přičemž vyčištěný granulát dopadá pod tělo odprašovacího zařízení do finální transportní nádoby, big bagu atd.

VýrobekKapacita (kg/h)Datová karta
OZ 1200 1 200 zobrazit PDF


V jakých průmyslových odvětvích se uplatní odprašovací zařízení?

Odstraňovač prachu nachází uplatnění především v recyklačních procesech a v plastikářském průmyslu.

Nahoru