Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Jsme specialista
v oboru magnetické separace

Vyvíjíme, vyrábíme a aplikujeme zařízení pro magnetickou separaci. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábíme přesně na míru podle vašich potřeb.

Automatická třídící linka na separaci aluminiových disků

Automatická třídící linka na separaci aluminiových disků

Automatická třídicí linka je určena pro separaci železných a aluminiových disků kol. Je navržena pro kapacitu 9 tun za hodinu.

Hliníková i ocelová kola jsou dopravena do drtiče, kde jsou rozdrcena na frakci 50 x 50 mm.

Separace kovů probíhá ve třech stupních:

  • 1. stupeň – primární separace feromagnetických kovů s využitím desky nad dopravník DND-AC Ms8 F JAGUAR. V tomto stupni je odstraněna většina feromagnetických nečistot. Kovy jsou deskou automaticky vynášeny mimo dopravník.
  • 2. stupeň – finální separace feromagnetických nečistot. Abychom zajistili maximální kvalitu magnetické separace, využili jsme magnetický buben osazený nejsilnějšími neodymovými magnety. Magnetický buben o průměru 406 mm a délce 1000 mm je ideální pro kvalitní separaci i nejjemnějších feromagnetických nečistot.
  • 3. stupeň – separace nemagnetických kovů. K odstranění nemagnetických kovů (Aluminium) od inertního materiálu je využit eddy current separátor s excentricky uloženým rotorem ECS – E 1000 BULL.

Před separátorem nemagnetických kovů je předřazen vibrační podavač, aby byl materiál dokonale rozvrstven a eddy current separátor tak mohl efektivně oddělit nemagnetické kovy.

 

Kapacita separační linky

9 tun/hodinu

Výstup

Materiál je tříděn na dvě frakce o velikosti 50x50 mm:

  • Hliník
  • Feromagnetické kovy

Třídicí linka se skládá z těchto zařízení

Český výrobek / Made in Czech Republic

Jak o vás budeme pečovat?

Postaráme se o váš projekt od začátku až do konce. Objednávkou to u nás nekončí. Poskytneme vám plnou podporu po celou dobu používání separátoru.

1.
Přijedeme

2.
Zaměříme a navrhneme

3.
Vyrobíme na míru

4.
Nainstalujeme

5.
Zprovozníme a zaškolíme

6.
Poskytneme autorizovaný servis

Nahoru