Výhody magnetického separátoru MZ

  • Metla osazená feritovými nebo neodymovými magnety
  • Systém snadného čištění
  • Výroba na míru
  • Vybrané modely trvale skladem
  • Snadné a rychlé čištění
  • Robustní provedení
  • Metly pro ruční použití i pro vysokozdvižné vozíky

Magnetické metly MZ

Magnetické metly MZ

Magnetická metla je určena ke sběru magnetických částic a menších kovových nečistot, jako jsou např. hřebíky, špony, nýty, dráty, šroubky, drobné výpalky apod.

Magnetická metla je rovněž využívána pro sběr i těch nejdrobnějších prachových částic, zejména svařovacího a brusného prachu. Magnetické metly SOLLAU jsou standardně osazovány neodymovými NdFeb magnety, které zaručují vysokou účinnost i při sběru větších kovových nečistot s vyšší hmotností. Díky silnému a hlubokému magnetickému poli jsou vysbírávány prachové částice i ze záhybů, spár a pórů. Samozřejmostí je nastavitelná výška pojezdu metly.

Jak se čistí magnetická metla

Čištění magnetické metly je velmi snadné, vytažením madla do horní polohy dojde k demagnetizaci spodní části metly a kovové částice samovolně odpadnou.

Výhody magnetické metly

Magnetickou metlou lze nahradit několikanásobně dražší průmyslové vysavače, a proto je její uplatnění velmi široké. Je používána v kovozpracujícím průmyslu, ve skladovém hospodářství, lékařství (sběr použitých jehel), stavebnictví, na parkovištích atd.

Snadná objednávka v e-shopu

Jak o vás budeme pečovat?

Postaráme se o váš projekt od začátku až do konce. Objednávkou to u nás nekončí. Poskytneme vám plnou podporu po celou dobu používání separátoru.

1. Přijedeme

2. Zaměříme a navrhneme

3. Vyrobíme na míru

4. Nainstalujeme

5. Zprovozníme a zaškolíme

6. Poskytneme autorizovaný servis

Nabízíme několik druhů těchto speciálních zařízení, které jsou přesně přizpůsobeny místu a účelu použití:

MZ Klasik

S velkými postranními kolečky a nastavitelnou výškou. Je použitelná ve vnitřních i venkovních prostorách.

DETAIL 1 fuga facilis vel consectetur quos sapiente deleniti eveniet dolores tempore eos deserunt officia quis ab? Excepturi vero tempore minus beatae voluptatem!

MZ Special

S kolečky v zadní části metly. Dosahuje vysoké efektivity úklidu, neboť s ní lze zajíždět až k hranám a rohům strojů ve stísněnějších prostorách.

DETAIL 2 fuga facilis vel consectetur quos sapiente deleniti eveniet dolores tempore eos deserunt officia quis ab? Excepturi vero tempore minus beatae voluptatem!

VZV

Model se snadno a rychle upevní na ližiny vysokozdvižného vozíku, je používána zejména pro odstraňování nežádoucích kovových předmětů (hřebíky, nýty, šrouby, feromagnetický prach atd.) z větších průmyslových ploch. Metla je rozměrově přizpůsobitelná různým typům vysokozdvižných vozíků.

DETAIL 2 fuga facilis vel consectetur quos sapiente deleniti eveniet dolores tempore eos deserunt officia quis ab? Excepturi vero tempore minus beatae voluptatem!


V jakých oblastech se používají magnetické metly

Nahoru