Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Jsme specialista
v oboru magnetické separace

Vyvíjíme, vyrábíme a aplikujeme zařízení pro magnetickou separaci. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábíme přesně na míru podle vašich potřeb.

Magnety a magnetické výrobky

Neodymové magnety

Jsou neuvěřitelně silné a mají široké využití díky své síle a kompaktnosti. Jsou vyrobeny ze slitiny neodymu, železa a bóru a jsou nejsilnějšími magnety na světě. Mají výhodu malé velikosti a nízké hmotnosti, což umožňuje jejich snadnou integraci do různých zařízení a aplikací.

SmCo magnety

Jou vynikající volbou díky své vysoké pracovní teplotě a odolnosti vůči korozi. Mají také velmi silnou magnetickou sílu, která se blíží neodymovým magnetům. Je však důležité si uvědomit, že tyto magnety jsou poměrně křehké a je třeba s nimi zacházet opatrně. Navíc mají vyšší cenu kvůli použití vzácných zemin, jako je samarium a kobalt.

AlNiCo magnety

Jsou skvělé díky své vysoké teplotní odolnosti a odolnosti vůči korozi. Mají dlouhou životnost a jsou vhodné pro náročné prostředí.

Feritové magnety

Jsou skutečně nejčastěji používané magnety díky své nízké ceně. Mají své výhody, jako je odolnost vůči korozi. Jsou to skvělé magnetické materiály pro mnoho aplikací, včetně kancelářského prostředí.

Magnetický úchyt (magnetická čočka)

Je skvělým pomocníkem díky ocelovému pouzdru, které chrání magnet a zvyšuje jeho sílu. Existují různé typy magnetických úchytů, například s dírou pro zápustný šroub nebo se závitovou dírou.

Magnetická kapsa

Je skvělým způsobem, jak chránit a zvýraznit dokumenty na kovových podkladech. Existují různé typy magnetických kapes, včetně klasických kapes, kapes s výřezem pro zápis a kapes s barevným rámečkem.

Nahoru