Magnetické separátory do násypky vstřikolisu – hvězdice SM

Magnet do násypky vstřikolisu – hvězdice

Magnetický separátor do násypky vstřikolisu hvězdicové konstrukce přestavuje nejekonomičtější způsob oddělení feromagnetických částic z proudu materiálu (regranulát, drt apod.) volně padajícího násypkou vstřikolisu. Separátor chrání před poškozením vstřikolisy s klasickou kónusovou násypkou. Zabraňuje vniknutí kovových částic do šnekového a tryskového ústrojí.

Magnetický separátor hvězdicového tvaru je osazen velmi silnými NdFeB neodymovými magnety, díky nimž je schopen zachytit i nejjemnější prachové částečky kovů.

Jak se čistí magnet do násypky vstřikolisu?

Při čištění se hvězdice vytáhne z násypky vstřikolisu a mechanicky nebo pomocí stlačeného vzduchu se odstraní zachycený feromagnetický materiál. Výhodami tohoto typu magnetického separátoru jsou velmi nízké pořizovací náklady, snadné použití, jednoduchá montáž a krátká dodací lhůta. Rozměry a celkové provedení hvězdice jsme schopni přizpůsobit potřebám.

Snadná objednávka v e-shopu

V jakých průmyslových odvětvích se uplatní magnetický separátor do násypky vstřikolisu?

Magnetický separátor do násypky vstřikolisu (hvězdice) nachází uplatnění především v recyklačních procesech a v plastikářském průmyslu.

SM

Magnetický separátor do násypky vstřikolisu – hvězdice SM je nejekonomičtější způsob oddělení feromagnetických částic z proudu materiálu (regranulát, drt apod.) volně padajícího násypkou vstřikolisu.

VýrobekPrůměr (mm)Datová karta
SM 150 N 150

zobrazit PDF

SM 200 N 200

zobrazit PDF

SM 250 N 250

zobrazit PDF

SM 300 N 300

zobrazit PDF

SM 350 N 350

zobrazit PDF