Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Výhody magnetického separátoru DND-AC

 • Automatické čištění i bez přerušení toku materiálu
 • Instalační výška až 500 mm
 • Separace Fe částic od 0,5 do 300 mm
 • Separátor pro umístění napříč i paralelně s dopravníkem
 • Záruka 10 let
 • Celonerezové provedení
 • Žádná slepá místa mezi magnetickým jádrem a bočnicí
 • Hmotnost od 440 kg = snadná instalace
 • Indukce 1 010 G (200 mm od pásu separátoru)
 • Feritové i lehké neodymové varianty

Magnetické desky samočisticí DND-AC nad pásový dopravník

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC

Magnetická deska s automatickým čištěním slouží k separaci feromagnetických nečistot ze suchých a dobře prostupných materiálů z dopravníku. Své uplatnění nalezne v provozech s vysokým výskytem feromagnetických částic. Díky automatickému čištění je provoz separátoru zcela bez obsluhy.

Magnetické desky osazujeme feritovými i velmi silnými neodymovými magnety.

Pro provozy, kdy je vyžadován lehký separátor malých rozměrů (např. instalace na mobilní drtiče) máme desku s hmotností 440 kg!

Pro těžké provozy vyrábíme separátor s magnetickou indukcí 1 010 G (měřeno ve vzdálenosti 200 mm od pásu separátoru). Tyto velmi výkonné magnetické desky je možné zavěsit 500 mm nad dopravník a separovat částice z dopravníku o rychlosti 3 m/s!

Dobře víme, že různé aplikace si vyžadují odlišná řešení. Ne vždy je vyžadován nejsilnější nebo nejmenší separátor, a to i s ohledem na jeho cenu. Proto naše separátory vyrábíme v 12 modelových řadách, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout to nejvhodnější řešení.

7 + 1 důvod proč si vybrat naši magnetickou desku s automatickým čištěním

 • 1Záruka 10 let – stojíme si za kvalitou našich magnetických separátorů, a proto poskytujeme záruku 10 let!
 • 212 modelových řad – máme řešení pro každou aplikaci. Základní produktové řady se liší použitými magnety (8 modelů je osazeno feritovými a 4 modely silnými neodymovými magnety). V základní nabídce máme separátory pro instalaci nad pás šíře 500 – 2 000 mm.
 • 3Magnetická indukce 1 010 G – naše nejsilnější separátory mají magnetickou indukci až 1 010 G (ve vzdálenosti 200 mm od pásu separátoru)! Je možné je zavěsit ve výšce 500 mm nad pásem a separovat kovy z dopravníku o rychlosti 3 m/s. Dokážeme zachytit nečistoty o velikosti 0,5 – 300 mm!
 • 4Malé kompaktní rozměry – malé rozměry desky umožňují její snadnou instalaci i na místa s obtížným přístupem.
 • 5Hmotnost od 440 kg – naši magnetickou desku je možné použít i na mobilní drtiče nebo do provozů, kde je nízká hmotnost separátoru spolu s malými rozměry nutností.
 • 6Celonerezové provedení – magnetický separátor je vyroben z nerezové oceli, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost separátoru i v náročných podmínkách
 • 7Žádná slepá místa – separátor je konstruován tak, že nejsou žádná slepá místa mezi magnetickým jádrem a bočnicí separátoru. Díky tomu se nemohou feromagnetické kovy dostat pod pás a poškodit jej.
 • 8Výroba separátorů na míru – máte speciální požadavky na rozměry, hmotnost, výkon nebo design magnetického separátoru? Rádi pro Vás vyrobíme separátor na míru tak, aby splňoval všechny Vaše potřeby. Máme vlastní konstrukční oddělení a výrobu v České republice. S výrobou separátorů na míru máme dlouhou zkušenost!

Záruka 10 let / 10 year warrantySOLLAU záruka 10 let

Stojíme si za kvalitou našich magnetických separátorů, a proto na ně poskytujeme záruku 10 let! Na naše magnetické separátory je spolehnutí! Jsme specialista v oboru magnetické separace.

Přínosy použití separátoru

 • Výsledný produkt bez feromagnetických příměsí
 • Ochrana následné technologie (drtiče, lisy, šnekové dopravníky atd.) před poškozením feromagnetickými předměty (odlomené díly strojů, šrouby, matice, dráty atd.)
 • Separace feromagnetických nečistot
 • Automatické čištění – bez nutnosti obsluhy

Jak o vás budeme pečovat?

Postaráme se o váš projekt od začátku až do konce. Objednávkou to u nás nekončí. Poskytneme vám plnou podporu po celou dobu používání separátoru.

1.
Přijedeme

2.
Zaměříme a navrhneme

3.
Vyrobíme na míru

4.
Nainstalujeme

5.
Zprovozníme a zaškolíme

6.
Poskytneme autorizovaný servis

Instalace magnetické desky

Instalace magnetické desky nad dopravníkMagnetická deska s automatickým čištěním pro nepřetržitý provoz se zavěšuje zejména příčně nad pásový dopravník, nicméně je možno ji v místě přesypu (na konci dopravníkového pásu) nainstalovat i paralelně s pásem.

Od způsobu umístění se odvíjí i typ použitých magnetů: při podélné instalaci je možno osadit magnetickou desku slabšími magnety, protože v neboť v místě přesypu je přepravovaná hmota v uvolněném stavu. Naopak při pootočení desky o 90° k dopravníku doporučujeme použití silnějších typů magnetů, neboť na dopravníkovém pásu může být vyšší a kompaktnější vrstva materiálu).

Standardně je magnet nad dopravník osazen silnými permanentními feritovými magnety, nicméně při použití pro mobilní linky, drtiče a speciální aplikace je magnetická deska dodávána s extrémně výkonnými neodymovými NdFeB magnety. Díky důkladnému odstínění je zabezpečeno působení magnetického pole výhradně na materiál přepravovaný na dopravníkovém pásu. Rozměry magnetické desky jsme schopni přizpůsobit technickému zadání a požadavkům zákazníka.

Čištění magnetické desky

Čištění magnetického separátoru probíhá plně automaticky bez nutnosti lidské obsluhy. Kovy jsou přitaženy k magnetické desce a pomocí dopravníku odnášeny na stranu.

Měření síly magnetického separátoru

Zakládáme si na tom, že každý separátor důkladně testujeme a měříme jeho výkon. Víme, že pro naše zákazníky je důležité znát výkon magnetu v různých vzdálenostech od dopravního pásu, a tak neuvádíme hodnoty magnetické indukce pouze na magnetickém jádře, ale i ve vzdálenosti 0 – 400 mm (měřeno po 50 mm) od pásu separátoru.

Měření provádíme tak, aby co nejvěrněji odpovídalo reálným podmínkám v praxi. Proto magnetickou indukci neměříme na magnetickém jádře (jak to dělají někteří výrobci a uměle si tak navyšují hodnotu magnetické indukce). Měření provádíme v uvedených vzdálenostech od dopravníkového pásu separátoru, což je informace, která je pro zákazníka důležitá.

Naměřené hodnoty pro daný typ separátoru naleznete v záložce Gausscharty.

Samozřejmostí je, že ke každému separátoru dodáváme testovací protokol s naměřenými hodnotami magnetické indukce.

Zachytávání etalonů

Zachytávání etalonů DND-AC Nm 5Naměřená hodnota magnetické indukce je sice jasnou informací, ale pro mnoho zákazníků je důležitější vědět, jaké nečistoty dokáže náš separátor zachytit. Proto jsme provedli sadu testů, abychom našim zákazníkům mohli lépe demonstrovat sílu a funkčnost našich magnetických desek. Vybrali jsme 13 typických feromagnetických nečistot, které zákazník nejčastěji potřebuje separovat (matice, hřebík, drát, ocelová kulička atd.) a provedli měření, z jaké vzdálenosti od pásu separátoru je dokáže daný model naší magnetické desky zachytit.

Tyto informace naleznete v záložce Zachytávání etalonů. Jsme přesvědčeni, že díky tomu dostane náš zákazník veškeré potřebné informace pro výběr vhodného typu magnetického desky s automatickým čištěním.

Samozřejmě naši specialisté jsou připraveni Vám s výběrem vhodného typu pomoci,

Spojení magnetické desky a magnetického válceDoporučení: Spojení magnetické desky a magnetického válce

Za účelem dosažení co nejvyššího stupně separace, doporučujeme - v případě vyšší vrstvy materiálu na dopravníku - kombinovat magnetickou desku zavěšenou nad pásem s magnetickým válcem, který je schopen odchytit i feromagnetické částice ze spodních vrstev materiálu.

Certifikát TESYDOSOLLAU – naše výrobky svařují skuteční profesionálové!

Oprávnění firmy SOLLAU:
Oprávnění na svařování tlakových zařízení dle PED 2014 / 68 / EU
Certifikát dle EN-ISO 3834 - 2, EN 1090 - 2, EN 13480 - 1 až 5, EN 13445 – 1 až 5

Feritové desky - umístění napříč

Hlavními výhodami feritových magnetických desek jsou jejich tepelná odolnost, magnetická stálost, nižší cena a u silných řad pak jejich hluboké a velmi silné magnetické pole. Tento separátor je navržen tak, aby byl instalován napříč nad dopravníkem.

Feritové magnetické desky – umístění napříč

DND-AC M F
PANTHER

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC M F PANTHER

 • Instalační výška až 280 mm
 • Nejlehčí z feritové řady
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 1 mm

Jde o řadu, která v sobě skloubila standardní výkon se zajímavou cenou. Separátory jsou určeny pro středně náročné aplikace s max. instalační výškou 200 mm a dokáží zachytit zejména větší feromagnetické částice (nad 1 mm). Výhodou této desky je její rychlá ekonomická návratnost (poměr cena:výkon).

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
příčně
DND-AC M1 F PANTHER 500 200 zobrazit PDF
DND-AC M2 F PANTHER 800 250 zobrazit PDF
DND-AC M3 F PANTHER 1000 280 zobrazit PDF
DND-AC M4 F PANTHER 1200 280 zobrazit PDF
DND-AC M5 F PANTHER 1400 280 zobrazit PDF
DND-AC M6 F PANTHER 1600 280 zobrazit PDF
DND-AC M7 F PANTHER 1800 280 zobrazit PDF

DND-AC Ms F
JAGUAR

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Ms F JAGUAR

 • Instalační výška až 320 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 1 mm

Tato řada je určena pro náročné uživatele, kteří od separátoru očekávají vysoký výkon i ve větších hloubkách. Maximální instalační výška činí 320 mm.

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
příčně
DND-AC Ms2 F JAGUAR 800 270 zobrazit PDF
DND-AC Ms3 F JAGUAR 1000 300 zobrazit PDF
DND-AC Ms4 F JAGUAR 1200 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms5 F JAGUAR 1400 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms6 F JAGUAR 1600 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms7 F JAGUAR 1800 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms8 F JAGUAR 2000 320 zobrazit PDF

DND-AC Mp F
LION

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Mp F LION

 • Instalační výška až 340 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 1 mm

Jde o řadu určenou pro instalaci do výšky max. 340 mm a její výhodou je i větší šířka.

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
příčně
DND-AC Mp2 F LION 800 290 zobrazit PDF
DND-AC Mp3 F LION 1000 320 zobrazit PDF
DND-AC Mp4 F LION 1200 340 zobrazit PDF
DND-AC Mp5 F LION 1400 340 zobrazit PDF
DND-AC Mp6 F LION 1600 340 zobrazit PDF
DND-AC Mp7 F LION 1800 340 zobrazit PDF
DND-AC Mp8 F LION 2000 340 zobrazit PDF

DND-AC Mm F
TIGER

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Mm F TIGER

 • Instalační výška až 400 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 1 mm

Tyto separátory jsou určeny pro velmi náročné aplikace ve větších hloubkách (až do 400 mm).

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
příčně
DND-AC Mm2 F TIGER 800 320 zobrazit PDF
DND-AC Mm3 F TIGER 1000 350 zobrazit PDF
DND-AC Mm4 F TIGER 1200 400 zobrazit PDF
DND-AC Mm5 F TIGER 1400 400 zobrazit PDF
DND-AC Mm6 F TIGER 1600 400 zobrazit PDF
DND-AC Mm7 F TIGER 1800 400 zobrazit PDF
DND-AC Mm8 F TIGER 2000 400 zobrazit PDF

DND-AC Mx F
BEAST

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Mx F BEAST

 • Instalační výška až 500 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 1 mm
 • Integrovaná schránka s nářadím

Jedná se o nejsilnější řadu magnetických separátorů firmy SOLLAU. Magnetická indukce těchto zařízení je na hranici současných možností nejsilnějších permanentních magnetů a překonávají ji pouze separátory elektromagnetické. Tato řada je určena pro nejnáročnéjší separaci z velkých hloubek a vysokých a těžkých materiálových vrstev. Maximální závěsná výška činí u těch zařízení až 450 mm (pro zajímavost: hmotnost nejsilnější feritové řady Mx F je přibližně pětkrát vyšší než hmotnost standardní řady M F!).

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
příčně
DND-AC Mx3 F BEAST 1000 500 zobrazit PDF
DND-AC Mx4 F BEAST 1200 500 zobrazit PDF
DND-AC Mx5 F BEAST 1400 500 zobrazit PDF
DND-AC Mx6 F BEAST 1600 500 zobrazit PDF
DND-AC Mx7 F BEAST 1800 500 zobrazit PDF
DND-AC Mx8 F BEAST 2000 500 zobrazit PDF

DND-AC Ms F
EKO

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Ms F EKO

 • Atraktivní poměr cena/výkon (bez nadstandardní výbavy)
 • Magneticky stejně silné provedení jako značková deska DND-AC Ms F JAGUAR
 • Instalační výška až 320 mm
 • Zachycení feromagnetických částic větších než 1 mm

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC EKO je nejlevnější verzí standardního magnetu nad dopravník DND-AC. Z hlediska účinnosti magnetické separace není rozdíl mezi standardní verzí DND-AC a ekonomickým provedením DND-AC EKO.

Obě varianty generují stejnou magnetickou indukci, což je poměrně výjimečné, protože u konkurenčních výrobců jsou ekonomické verze magnetických desek obvykle slabší než standardní typy. Na druhé straně musejí klienti vzít na vědomí, že magnetický separátor DND-AC EKO je osazen motorem CANTONI, převodovkou VARVEL a nechráněnými ložisky, a že je u tohoto separátoru pomocí ochranných plechů chráněna pouze jeho spodní část.

DND-AC EKO se aplikuje v provozech s vysokým výskytem feromagnetických částic, kde by byla deska s manuálním čištěním kvůli rychlému zanášení nepoužitelná. Tento speciální magnetický separátor slouží jednak k zachycení cenných kovových surovin (pro další zpracování), jednak chrání následná strojní zařízení (drtiče, lisy, šnekové dopravníky atd.) před poškozením feromagnetickými předměty (odlomené díly strojů, šrouby, matice, dráty atd.). Feromagnetické nečistoty odseparované z materiálu na pásovém dopravníku jsou pomocí vynášecího pásu magnetu odváženy k dalšímu zpracování či kumulaci.

VýrobekDoporučeno pro pás o max. šířce (mm)Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
příčně
DND-AC Ms2 F EKO 800 270 zobrazit PDF
DND-AC Ms3 F EKO 1000 300 zobrazit PDF
DND-AC Ms4 F EKO 1200 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms5 F EKO 1400 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms6 F EKO 1600 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms7 F EKO 1800 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms8 F EKO 2000 320 zobrazit PDF

Magnetické separátory skladem

Některé výrobky z této modelové řady jsou k dispozici k okamžitému odběru. Nabídku magnetických separátorů skladem neustále rozšiřujeme, abychom Vám je mohli obratem dodat. O aktuální dostupnosti se informujte u našeho obchodníka.

Neodymové desky - umístění napříč

Mezi největší výhody neodymových desek patří extrémně silné (ale relativně krátké) magnetické pole a nízká hmotnost. Aplikují se proto zejména tam, kde není možno z hmotnostních důvodů nasadit standardní feritové magnetické desky nebo v případech, kdy je vyžadována extrémně vysoká účinnost separace v menších hloubkách (např. oblasti mobilních drtících a recyklačních zařízení apod.). Tento separátor je navržen tak, aby byl instalován napříč nad dopravníkem.

Neodymové magnetické desky – umístění napříč

DND-AC N
JACKAL

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC N JACKAL

 • Instalační výška až 300 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 0,5 mm

Jde o nejlehčí řadu, určenou pro instalaci do výšky max. 200 mm. V nižších hloubkách dokáže deska zachytit i nečistoty menší než 1 mm.

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)
Při příčné instalaci nad dopravník
Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
DND-AC N1 JACKAL 500 300 zobrazit PDF
DND-AC N2 JACKAL 700 300 zobrazit PDF
DND-AC N3 JACKAL 1000 300 zobrazit PDF
DND-AC N4 JACKAL 1200 300 zobrazit PDF
DND-AC N5 JACKAL 1400 300 zobrazit PDF
DND-AC N6 JACKAL 1600 300 zobrazit PDF
DND-AC N7 JACKAL 1800 300 zobrazit PDF

DND-AC NKS 1
JACKAL II

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC NKS 1 JACKAL II

 • Výrobek trvale skladem (okamžitě k dispozici)
 • Dvoupólová neodymová varianta s vynášecím feritovým pólem
 • Instalační výška až 170 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 0,5 mm

Vyrábí se ve variantě 2-pól s vynášecím feritovým pólem.

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)
Při příčné instalaci nad dopravník
Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
DND-AC NKS1 JACKAL II 900 170 zobrazit PDF


Magnetické separátory skladem

Některé výrobky z této modelové řady jsou k dispozici k okamžitému odběru. Nabídku magnetických separátorů skladem neustále rozšiřujeme, abychom Vám je mohli obratem dodat. O aktuální dostupnosti se informujte u našeho obchodníka.

DND-AC Ns
HYENA

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Ns HYENA

 • Instalační výška až 350 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 0,5 mm

Silnější neodymová varianty pro instalaci do výšky max. 220 mm, určená pro středně náročné aplikace. Jejími výhodami jsou silná magnetická indukce na kratší vzdálenosti, zachycení menších Fe nečistot a nízká hmotnost.

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)
Při příčné instalaci nad dopravník
Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
DND-AC Ns1 HYENA 500 350 zobrazit PDF
DND-AC Ns2 HYENA 700 350 zobrazit PDF
DND-AC Ns3 HYENA 1000 350 zobrazit PDF
DND-AC Ns4 HYENA 1200 350 zobrazit PDF
DND-AC Ns5 HYENA 1400 350 zobrazit PDF
DND-AC Ns6 HYENA 1600 350 zobrazit PDF
DND-AC Ns7 HYENA 1800 350 zobrazit PDF

Magnetické separátory skladem

Některé výrobky z této modelové řady jsou k dispozici k okamžitému odběru. Nabídku magnetických separátorů skladem neustále rozšiřujeme, abychom Vám je mohli obratem dodat. O aktuální dostupnosti se informujte u našeho obchodníka.

DND-AC Nm
WOLF

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Nm WOLF

 • Instalační výška až 380 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 0,5 mm

Jde o nejsilnější neodymovou řadu zejména pro mobilní aplikace, při kterých je vyžadována extrémně vysoká účinnost separátoru v nižších materiálových hloubkách. Maximální instalační výška činí 250 mm.

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)
Při příčné instalaci nad dopravník
Max. doporučená instalační výška (mm)

Datová karta
DND-AC Nm2 WOLF 800 380 zobrazit PDF
DND-AC Nm3 WOLF 1000 380 zobrazit PDF
DND-AC Nm4 WOLF 1200 380 zobrazit PDF
DND-AC Nm5 WOLF 1400 380 zobrazit PDF
DND-AC Nm6 WOLF 1600 380 zobrazit PDF
DND-AC Nm7 WOLF 1800 380 zobrazit PDF


Magnetické separátory skladem

Některé výrobky z této modelové řady jsou k dispozici k okamžitému odběru. Nabídku magnetických separátorů skladem neustále rozšiřujeme, abychom Vám je mohli obratem dodat. O aktuální dostupnosti se informujte u našeho obchodníka.

Feritové desky - umístění podélně

Hlavními výhodami feritových magnetických desek jsou jejich tepelná odolnost, magnetická stálost, nižší cena a u silných řad pak jejich hluboké a velmi silné magnetické pole.

Tento separátor je navržen tak, aby byl instalován podélně s dopravníkem. Díky instalaci nad přesyp dopravníku je materiál separován v okamžiku, kdy padá z koncového válce dopravníku a je tak lépe prostupný. To má pozitivní dopad na kvalitu magnetické separace. Někdy může jít o jediné vhodné řešení magnetické separace např. pro materiály se špatnými sypnými vlastnostmi nebo když je vysoká vrstva materiálu přepravovaného dopravníkem.

Doporučujeme koncový válec dopravníku vyměnit za válec vyrobený z nemagnetického materiálu, aby se zvýšila účinnost magnetického separátoru a nedocházelo k nežádoucímu zmagnetování válce dopravníku.

Feritové magnetické desky – umístění podélně

DND-AC Ms F IN
LYNX

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Ms F LYNX

 • Instalační výška až 320 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 1,5 mm

Tato řada magnetických desek je určena pro separaci materiálu se střední výškou vrstvy – závěsná výška je 320 mm.

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
podélně
DND-AC Ms2 F IN LYNX 800 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms3 F IN LYNX 1000 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms4 F IN LYNX 1200 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms5 F IN LYNX 1400 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms6 F IN LYNX 1600 320 zobrazit PDF

DND-AC Mx F IN
PUMA

Magnetická deska s automatickým čištěním DND-AC Mx F PUMA

 • Instalační výška až 500 mm
 • Záchyt feromagnetických částic větších než 1,5 mm

Jedná se o nejsilnější modelovou řadu separátorů pro podélné umístění se závěsnou výškou neuvěřitelných 500 mm!

Tato řada magnetických desek je určena pro separaci materiálu se velkou výškou.

VýrobekMax. šířka dopravníkového pásu (mm)Max. doporučená instalační výška (mm)Datová karta
podélně
DND-AC Mx4 F IN PUMA 1200 500 zobrazit PDF
DND-AC Mx5 F IN PUMA 1400 500 zobrazit PDF
DND-AC Mx6 F IN PUMA 1600 500 zobrazit PDFV jakých průmyslových odvětvích se používají samočisticí magnetické desky

Nahoru