Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Jsme specialista
v oboru magnetické separace

Vyvíjíme, vyrábíme a aplikujeme zařízení pro magnetickou separaci. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábíme přesně na míru podle vašich potřeb.

Výkup magnetických separátorů všech značek a typů

Vykupujeme permanentní magnetické separátory všech značek a typůKončíte s podnikáním, rozhodli jste se přeorientovat na jiný druh podnikatelské aktivity a chcete se zbavit magnetických separátorů, pro které již nemáte uplatnění? Potřebujete rychle vyřešit aktuální finanční potíže a vlastníte přitom nadbytečné, zastaralé, nedostatečně výkonné, poškozené, nefunkční či provozně neekonomické magnetické separátory? Chcete vyměnit starý magnetický separátor za nový?

Pak máme pro Vás dobrou zprávu, neboť jsme právě zahájili výkup permanentních separátorů! Vaši nabídku nepotřebného strojního zařízení zašlete, prosím, na e-mail info@sollau.cz, a to včetně následujících informací:

  • seznam a popis nabízených položek (zejména je vhodné definovat údaje jako značka a model, výrobce, rok výroby, aplikace, rozměry, hmotnost, délka používání, logistické údaje, návod k použití či jiný relevantní technický popis zařízení, nákupní cena, představa o ceně odkupní atd.)
  • fotodokumentace nebo video separátoru (popř. webový odkaz, kde je možno separátor zhlédnout)

Posouzení reálného stavu (a zůstatkové hodnoty) nabízeného separátoru provedou naši technici ve Vašich prostorách a následně Vám předložíme nabídku na odkup. V případě uzavření smlouvy o odkupu jsme schopní zařízení (po dohodě) eventuálně i sami demontovat a odvézt.

Výhody prodeje Vašich magnetických separátorů firmě SOLLAU s.r.o.:

  1. máme dlouholeté zkušenosti v oboru magnetické separace a jsme schopni kvalifikovaně ocenit Vaše zařízení a nabídnout Vám za ně nejvyšší možnou cenu
  2. jsme menší pružná firma, a proto dokážeme přistupovat ke každé nabídce individuálně v souladu s potřebami konkrétního klienta
  3. sami vyrábíme vysoce kvalitní magnetické separátory a můžeme Vám i např. formou nákupu na protiúčet dodat za zastaralý či nepotřebný separátor zcela nové zařízení nejvyšších technických parametrů
  4. vykupujeme jak jednotlivé permanentní magnetické separátory, tak i celé zpracovatelské celky osazené těmito výrobky
  5. kromě okamžitého odkupu nabízíme i možnost komisního prodeje Vašeho nepotřebného zařízení
Nahoru