Služby

Zákaznický prodejní a poprodejní servis, prodloužená záruka

Náš tým je složen z odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti magnetické separace, a proto dokážeme nabídnout klientům přesně ta řešení, která odpovídají jejich individuálním požadavkům.

Už při výběru optimálního zařízení napomáhají technici naší firmy budoucím zákazníkům, ale tím jejich klientská podpora pouze začíná. V případě potřeby přizpůsobují (rozměrově i provedením) vybraný výrobek specifickým potřebám konkrétního odběratele, provádějí testy účinnosti magnetické separace přímo na vzorcích zákazníkova materiálu, v případě složitějších zařízení dohlížejí i na instalaci konečného výrobku u zadavatele a proškolují obsluhu zařízení atd.

Ale poskytování technického a zákaznického servisu nekončí ani uvedením našeho zařízení do provozu, ani uplynutím zákonné záruční lhůty. Po celou dobu životnosti výrobků zn. SOLLAU se na nás zákazníci mohou obracet s žádostmi oSollau services

 • testování účinnost břemenových magnetů (provedeme test nosnosti a vystavíme potvrzení o výsledku kontroly)
 • testování účinnosti magnetických separátorů (zkontrolujeme celkový stav separátoru, přeměříme jeho magnetickou účinnost a vystavíme potvrzení o výsledku kontroly, eventuálně za účelem prodloužení životnosti doporučíme vhodnou opravu či úpravu)
 • opravy a servis zařízení pro magnetickou separaci (které můžeme provést bud v prostorách naší firmy nebo přímo u zákazníka - a nemusí se ani jednat o separátory značky SOLLAU!)
 • originální náhradní díly pro námi dodaná zařízení
 • školení obsluhy našich zařízení

 

A i když k závadám či poklesu účinnosti dochází u výrobků zn. SOLLAU jen opravdu velmi zřídka, naši technici jsou připraveni kdykoliv poskytnout našim zákazníkům rychlou a kompetentní pomoc a podporu a také navštěvovat pravidelně Vaši firmu na základě programu standardního servisu a dohodnutého servisního plánu (vypracovaného dle Vašich výrobních potřeb a plánovaných odstávek).Zásah sevisního technika

Zapojením do našeho programu standardního servisu a pravidelných preventivních prohlídek

 • minimalizujete problémy s provozovaným zařízením
 • dosáhnete maximální efektivity Vaší podnikatelské činnosti
 • předejdete eventuálním vážným a nákladným problémům, jako jsou havárie zpracovatelského zařízení, nucené odstávky provozní linky, průnik nežádoucích příměsí do finálního výrobku atd.
 • dosáhnete úspory nákladů na vlastní personál, zajišťující údržbu strojního vybavení
 • splníte některé podmínky pro získání či udržení certifikátu ISO 9000

A ke shora uvedeným nesporným výhodám získává náš klient, účastnící se programu standardního servisu, ještě velmi zajímavý bonus v podobě o jeden rok prodloužené záruky na servisovaný výrobek zn. SOLLAU.

Vykupujeme permanentní magnetické separátory všech značek a typů

Aufkauf von Magnetabscheidern aller Marken und Typen Končíte s podnikáním, rozhodli jste se přeorientovat na jiný druh podnikatelské aktivity a chcete se zbavit magnetických separátorů, pro které již nemáte uplatnění? Potřebujete rychle vyřešit aktuální finanční potíže a vlastníte přitom nadbytečné, zastaralé, nedostatečně výkonné, poškozené, nefunkční či provozně neekonomické magnetické separátory? Chcete vyměnit starý magnetický separátor za nový?

Pak máme pro Vás dobrou zprávu, neboť jsme právě zahájili výkup permanentních separátorů! Vaši nabídku nepotřebného strojního zařízení zašlete, prosím, na e-mail info@sollau.cz, a to včetně následujících informací:

 • seznam a popis nabízených položek (zejména je vhodné definovat údaje jako značka a model, výrobce, rok výroby, aplikace, rozměry, hmotnost, délka používání, logistické údaje, návod k použití či jiný relevantní technický popis zařízení, nákupní cena, představa o ceně odkupní atd.)
 • fotodokumentace nebo video separátoru (popř. webový odkaz, kde je možno separátor zhlédnout)

Posouzení reálného stavu (a zůstatkové hodnoty) nabízeného separátoru provedou naši technici ve Vašich prostorách a následně Vám předložíme nabídku na odkup. V případě uzavření smlouvy o odkupu jsme schopní zařízení (po dohodě) eventuálně i sami demontovat a odvézt.

Výhody prodeje Vašich magnetických separátorů firmě SOLLAU s.r.o.:

 1. máme dlouholeté zkušenosti v oboru magnetické separace a jsme schopni kvalifikovaně ocenit Vaše zařízení a nabídnout Vám za ně nejvyšší možnou cenu
 2. jsme menší pružná firma, a proto dokážeme přistupovat ke každé nabídce individuálně v souladu s potřebami konkrétního klienta
 3. sami vyrábíme vysoce kvalitní magnetické separátory a můžeme Vám i např. formou nákupu na protiúčet dodat za zastaralý či nepotřebný separátor zcela nové zařízení nejvyšších technických parametrů
 4. vykupujeme jak jednotlivé permanentní magnetické separátory, tak i celé zpracovatelské celky osazené těmito výrobky
 5. kromě okamžitého odkupu nabízíme i možnost komisního prodeje Vašeho nepotřebného zařízení

Kontaktujte nás

e-mail info@sollau.cz

Phone 576 013 873

SOLLAU s.r.o.
Hřívínův Újezd 212
763 07 Velký Ořechov
Česká republika

IČ: 29261759 DIČ: CZ29261759

Ukázat na mapě ČR

 

Zpracování osobních údajů

Informace o použití Cookies

Zásady o zpracování osobních údajů

Napište nám

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon / mobil:
Stát:
Poznámka (Chcete něco sdělit a nebo se zeptat?):