Služby

Zákaznický prodejní a poprodejní servis, prodloužená záruka

Náš tým je složen z odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti magnetické separace, a proto dokážeme nabídnout klientům přesně ta řešení, která odpovídají jejich individuálním požadavkům.

Už při výběru optimálního zařízení napomáhají technici naší firmy budoucím zákazníkům, ale tím jejich klientská podpora pouze začíná. V případě potřeby přizpůsobují (rozměrově i provedením) vybraný výrobek specifickým potřebám konkrétního odběratele, provádějí testy účinnosti magnetické separace přímo na vzorcích zákazníkova materiálu, v případě složitějších zařízení dohlížejí i na instalaci konečného výrobku u zadavatele a proškolují obsluhu zařízení atd.

Ale poskytování technického a zákaznického servisu nekončí ani uvedením našeho zařízení do provozu, ani uplynutím zákonné záruční lhůty. Po celou dobu životnosti výrobků zn. SOLLAU se na nás zákazníci mohou obracet s žádostmi oSollau services

  • testování účinnost břemenových magnetů (provedeme test nosnosti a vystavíme potvrzení o výsledku kontroly)
  • testování účinnosti magnetických separátorů (zkontrolujeme celkový stav separátoru, přeměříme jeho magnetickou účinnost a vystavíme potvrzení o výsledku kontroly, eventuálně za účelem prodloužení životnosti doporučíme vhodnou opravu či úpravu)
  • opravy a servis zařízení pro magnetickou separaci (které můžeme provést bud v prostorách naší firmy nebo přímo u zákazníka - a nemusí se ani jednat o separátory značky SOLLAU!)
  • originální náhradní díly pro námi dodaná zařízení
  • školení obsluhy našich zařízení

 

A i když k závadám či poklesu účinnosti dochází u výrobků zn. SOLLAU jen opravdu velmi zřídka, naši technici jsou připraveni kdykoliv poskytnout našim zákazníkům rychlou a kompetentní pomoc a podporu a také navštěvovat pravidelně Vaši firmu na základě programu standardního servisu a dohodnutého servisního plánu (vypracovaného dle Vašich výrobních potřeb a plánovaných odstávek).Zásah sevisního technika

Zapojením do našeho programu standartního servisu a pravidelných preventivních prohlídek

  • minimalizujete problémy s provozovaným zařízením
  • dosáhnete maximální efektivity Vaší podnikatelské činnosti
  • předejdete eventuálním vážným a nákladným problémům, jako jsou havárie zpracovatelského zařízení, nucené odstávky provozní linky, průnik nežádoucích příměsí do finálního výrobku atd.
  • dosáhnete úspory nákladů na vlastní personál, zajišťující údržbu strojního vybavení
  • splníte některé podmínky pro získání či udržení certifikátu ISO 9000

A ke shora uvedeným nesporným výhodám získává náš klient, účastnící se programu standartního servisu, ještě velmi zajímavý bonus v podobě o jeden rok prodloužené záruky na servisovaný výrobek zn. SOLLAU.

 

Kontaktujte nás

e-mail info@sollau.cz

Phone 576 013 873

SOLLAU s.r.o.
Hřívínův Újezd 212
763 07 Velký Ořechov
Česká republika

IČ: 29261759 DIČ: CZ29261759

Ukázat na mapě ČR

 

Zpracování osobních údajů

Informace o použití Cookies

Zásady o zpracování osobních údajů

Napište nám

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon / mobil:
Stát:
Poznámka (Chcete něco sdělit a nebo se zeptat?):